Piorunochrony
Piana poliuretanowa

Jakie właściwości posiada pianka poliuretanowa?

Piana poliuretanowa to środek łatwo dostępny i znajdujący szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale sprawdza się jako środek termo izolujący jak również mocujący przy uprawianiu stolarki okiennej oraz drzwi. Najczęściej stosowana jest jako izolacja ścienna lub dachowa, a także rozwiązanie w zabezpieczaniu powierzchni tarasowych i balkonowych. Preparat posiada doskonałe właściwości rozprężające, dzięki czemu jest niemalże niezastąpiony przy uszczelnianiu rur. Stanowi izolację, oraz utrzymuje je we właściwej pozycji. Po ostrzyknięciu pianką poliuretanową zamienia się ona w swego rodzaju otulinę, która zabezpiecza rury także przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Właściwości pianki polegające na samoczynnym rozprężaniu się materiału sprawiły, że substancja ta doskonale sprawdza się przy montażu okien i drzwi. Zapewnia ona doskonałe wypełnienie pomiędzy stolarką, a futryną, dzięki czemu montaż jest łatwiejszy i dokładniejszy. To tylko kilka zastosowań pianki, ponieważ jest to produkt uniwersalny i szeroko wykorzystywany w budownictwie.

źródło: http://porownywarka-ac-oc.pl

About the author

Related Posts

Frazy kluczowe: Usuwanie owłosienia żary, Vademecum elektryka SEP, zeltiq Warszawa, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Szamba Betonowe Piaseczno, osb stopfire, fluorokrzemian glinu, Fotoodmładzanie żary, busy do danii szamotuły, lpk208, przesłony wodoszczelne